قوانین و مقررات

ارزان ترین مرجع تجهیزات دندانپزشکی در ایران، با بیش از دو دهه سابقه و تجربه و آگاهی از تمامی محصولات، برندها و مشکلات جامعه ی با ارزش دندانپزشکی بر این شدیم تا یک مرجع واحد و ارزان که تمام نیاز های دندانپزشک را رفع کند افتتاح کنیم. دنتال‌هایپر!

توصیه می‌شود جهت شفاف‌سازی روند فعالیت دنتال‌هایپر توضیحات زیر را مطالعه نموده و در صورتی که در مورد هر یک از موارد زیر شبهه‌ای برای شما کاربران محترم ایجاد شد با تیم پشتیبانی دنتال‌هایپر تماس بگیرید.

حریم خصوصی کاربران و شرایط و قوانین دنتال هایپر

دنتال‌هایپر هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد. در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای دنتال‌هایپر وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب‌سایت حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده‌اند.

به منظور بررسی و ارسال سفارش و یا ارائه خدمات، اطلاعاتی مانند نشانی، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است.

در زمان خرید محصولات تخصصی شماره نظام پزشکی کاربران محترم الزامی بوده و مانع سوءاستفاده افراد غیر خواهد شد.

کلیه فعالیت‌های دنتال‌هایپر که عضو اتحادیه کسب و کار های مجازی بوده، با مجوزهای قانونی اعم از نماد الکترونیکی، نشان ملی طلایی ساماندهی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد.

دنتال‌هایپر همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند. اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی دنتال‌هایپر و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و دنتال‌هایپر حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.

قوانین و مقررات استفاده از سرویس‌ها و خدمات دنتال  هایپر

ورود کاربران به دنتال‌هایپر هنگام استفاده از حساب کاربری و سایر خدمات ارائه شده توسط دنتال‌هایپر به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات ارائه شده توسط دنتال‌هایپر است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین دنتال‌هایپر از سوی کاربر است.

 • قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های دنتال‌هایپر منطبق با قوانین کشور ایران، از جمله قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربران است.

در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های ارائه شده تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و بروز رسانی می‌شود و استفاده مستمر شما از وبسایت دنتال‌هایپر به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

کسب و کار دنتال‌هایپر به‌ صورت B to C بوده و فروش تنها به دندانپزشکان، دانشجویان دندانپزشکی و مراکز درمانی و سایر افراد اشخاص حقیقی انجام می‌شود.

 • تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری که در فرم ثبت‌نام درج کرده است به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات دنتال‌هایپر اقدام نماید.

 • ارتباطات الکترونیکی

هنگام ثبت یا سفارش خرید اینترنتی یا ارسال پیام (ایمیل، تماس تلفنی، پیامرسان خارجی و…) به دنتال‌هایپر، این ارتباطات به‌ صورت الکترونیکی انجام می‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که دنتال‌هایپر به صورت الکترونیکی از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و یا سایر سرویس‌های الکترونیکی به درخواست شما پاسخ دهد.

دنتال‌هایپر به ‌منظور ارتباط و ارائه خدمات هرچه بهتر و اطلاع‌رسانی رویدادها، اخبار، خدمات و سرویس‌ها یا پیشنهادهای ویژه به کاربران و اعضای خود، از ارسال ایمیل، پیامک و یا پیام الکترونیک روی بستر نرم‌افزارهای ارتباطی، استفاده می‌نماید که کاربر در صورت عدم تمایل به دریافت این‌گونه ارتباطات می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه دنتال‌هایپر را لغو نماید.

توجه داشته باشید که دنتال‌هایپر فقط از طریق ایمیل info@dentalhyper.com و تنها با شماره تماس 02191017674 در همه ی پیامرسان های داخلی و خارجی برای مخاطبین پیام ارسال می‌کند.  بنابراین دریافت هرگونه پیامک و یا پیامی تحت عنوان دنتال‌هایپر، با هر شماره و یا ایمیل دیگری تخلف و  سو استفاده از نام دنتال‌هایپر است. در صورت بروز چنین اتفاقی، لطفاً جهت رسیدگی این اتفاق را با تیم پشتیبانی دنتال هایپر درمیان بگذارید.

 • سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

دنتال‌هایپر به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

اطلاعاتی که از کاربران هنگام ثبت سفارش یا ثبت‌ نام گرفته می‌شود برای موضوعات مختلفی از جمله موارد زیر مورد استفاده قرار می‌گیرد؛

بهبود کیفیت خدمات ارائه شده برای کاربران

بهبود روند ارائه محصولات در فروشگاه

ارسال ایمیل محصولات جدید و پیشنهادات ویژه 

دنتال‌هایپر متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما محافظت نماید و در این راستا از تکنولوژی‌های مورد نیاز برای اطمینان، امنیت و حفاظت هر چه بیشتر اطلاعات سایت استفاده می‌شود. شما کاربر گرامی با بازدید و استفاده از سایت دنتال‌هایپر رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات دنتال‌هایپر، از جمله متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتویات تولید شده جزئی از اموال دنتال‌هایپر محسوب شده و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود در انحصار دنتال‌هایپر است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای دنتال‌هایپر محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار دنتال‌هایپر است و هرگونه استفاده از آن با مقاصد تجاری، پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هرگونه استفاده از مشتقات دنتال‏‌هایپر و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی‌کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هرگونه استفاده از داده کاوی، ربات و یا روش‌‏های مشابه مانند جمع‌آوری داده و ابزارهای استخراج نبوده و کلیه این حقوق به صراحت برای دنتال‌هایپر محفوظ و انحصاری است.

کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود بوده و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد بر عهده کاربران است.

با توجه به اینکه دنتال‌هایپر محصولات تخصصی نیز ارائه می‌کند، ارائه شماره نظام پزشکی برای کاربرانی که ثبت سفارش این محصولات تخصصی را دارند الزامی بوده و درصورتی ‌که مشخص شود کاربر از شماره نظام پزشکی فردی دیگر و یا اطلاعات جعلی استفاده نموده، کلیه مسئولیت آن بر عهده کاربر بوده و در صورت ثابت شدن سوءاستفاده از شماره نظام پزشکی و اطلاعات جعلی، علاوه بر پیگرد قانونی، دنتال‌هایپر با دادن کلیه اطلاعات فرد سو استفاده ‌کننده به صاحب اصلی شماره نظام پزشکی هرگونه مسئولیتی را از خود سلب می‌نماید.

فروش به توزیع‌کنندگان طبق بخشنامه اداره تجهیزات ممنوع بود و در صورت خرید از دنتال‌هایپر، سفارش بطور خودکار لغو می‌شود.

هرگونه استفاده تجاری از اطلاعات سایت اعم از چاپ، فروش و اجاره آن خلاف مقررات دنتال‌هایپر است.

برخی از مطالب سایت به دلایل امنیتی حفاظت شده بوده و تنها کاربران ثبت نام شده حق استفاده از آن را دارند. حق ثبت نام هر عضوی در سایت برای دنتال‌هایپر محفوظ است.

در صورتی که کاربر به مدت 6 ماه به پروفایل کاربری خود وارد نشود امکان حذف آن توسط دنتال‌هایپر وجود دارد.

دنتال‌هایپر قادر است در هر زمانی بدون هیچ اجازه‌ای خدمات خود را از کاربر متخلف قطع نموده و پروفایل کاربری وی را غیرفعال نماید.

تنها مرجع رسمی مورد تأیید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این فروشگاه به نشانی www.dentalhyper.com  بوده و با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های و شماره های رسمی و تأیید شده در سایت با شما تماس نمی‌‏گیریم.

دنتال‌هایپر هیچ‌گونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.dentalhyper.com و همچنین هیچ‌گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo یا MSN و غیره ندارد و هیچ‌گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد.

بعضی افراد سودجو با ساختن ایمیل‌هایی در Gmail و Yahoo به نام دنتال‌هایپر اقدام به سو استفاده می‌نمایند. لذا خواهشمند است پس از دریافت هر ایمیلی به اسم دنتال‌هایپر روی آدرس ایمیل کلیک کرده و مطمئن شوید که از Gmail و Yahoo ایمیلی دریافت نکرده‌اید، کاربران تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

این ایمیل‌ها و همچنین موارد مشابه کاملاً جعلی بوده و متعلق به دنتال‌هایپر نمی‌باشد. لذا علاوه بر موضوع ایمیل‌های دریافتی به حروف و آدرس ایمیل ارسال کننده دقت فرمائید.

خواهشمند است در صورت دریافت ایمیل‌ها و یا درخواست‌های غیرعادی به اسم دنتال‌هایپر قبل از هرگونه اقدام با بخش پشتیبانی دنتال‌هایپر تماس حاصل فرمایید.

دنتال‌هایپر هیچ مسئولیتی نسبت به انتقال ویروس در زمان استفاده از سایت به کامپیوتر کاربر را نپذیرفته و این موضوع به عهده کاربر است که شرایط لازم برای امنیت خود در اینترنت را فراهم سازد.

 • ثبت سفارش، هماهنگی و ارائه خدمات

اطلاعات هر محصول در دنتال‌هایپر، صرفاً برای اطلاع‌رسانی است و جنبه مشاوره و تبلیغ ندارد. همچنین نظراتی که کاربران در خصوص کالا در وب‌‌سایت درج کرده‌اند تجربه یا اطلاعات شخصی افراد بوده و برای دنتال‌هایپر و آنان هیچ‌گونه مسئولیتی ایجاد نمی‌کند. دنتال‌هایپر مسئولیتی در قبال درستی اطلاعات فراهم شده روی بسته‌بندی کالا نداشته و تمام مسئولیت آن با شرکت تولیدکننده و یا واردکننده کالا می‌باشد.

دنتال‌هایپر به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌گذاری می‌‏دهد.

روز کاری به معنی روزهای شنبه تا پنجشنبه هر هفته به ‌استثنا تعطیلات عمومی بوده و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده و خدمات در طول روزهای کاری ارائه می‌‏شوند.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت دنتال‌هایپر به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام در شبکه های اجتماعی داخلی و خارجی اعم از واتس اپ به کاربر اطلاع‌رسانی می‌شوند. دنتال‌هایپر همواره در ارائه خدمات و سفارش‌‏های ثبت شده نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این در صورتی که فروش محصولی در دنتال‌هایپر به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای دنتال‌هایپر محفوظ است و در صورت تمایل، مشتری می‏‌تواند به ‌جای محصولی که فروش آن متوقف شده محصول دیگری را جایگزین یا درخواست استرداد نماید.

دنتال‌هایپر مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌گیری جدید اقدام و فروش خود را متوقف کند که البته کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، آماده و ارسال می‌‏شود.

حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی برای دنتال‌هایپر محفوظ است.

کاربران باید هنگام سفارش محصول مورد نظر، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و ارائه نخواهد بود.

کاربران می‌توانند نام، نشانی و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند که در این صورت فرد تحویل گیرنده می‌بایست کارت شناسایی به همراه داشته باشد.

هیچ یک از حقوق و امتیازات یک کاربر از جمله سابقه تخفیفات به هیچ وجه قابل انتقال به غیر نبوده و در صورت تخلف مطابق قوانین با وی برخورد می‌شود.

با توجه به تغییرات فنی در برخی مدل‌های محصولات، امکان تفاوت ویژگی‌های محصول جدید و قدیمی وجود دارد. دنتال‌هایپر تمام سعی خود را در بروزرسانی اطلاعات محصولات خود دارد. لیکن مسئولیت تفاوت‌های حاصل از تغییرات شرکت سازنده در محصولات به عهده دنتال‌هایپر نمی‌باشد.

 • باز پس گرفتن (مرجوع) بدون هزینه

در شرایط زیر دنتال‌هایپر تضمین می‌کند که کالای تحویلی از مشتری را بدون هیچ هزینه‌ای از او پس بگیرد:

دلیل موجه برای اصل نبودن کالای تحویل شده ارائه شود.

مشخصات عنوان شده در وب‌سایت با مشخصات کالای تحویل شده مغایر باشد.

بسته ارسال شده با سفارش درخواستی متفاوت باشد.

کالا هنگام حمل‌ و نقل معیوب شده باشد که در این صورت مشتری می‌تواند از تحویل کالا خودداری نماید.

در صورت تأیید معیوب بودن کالای مرجوعی توسط شرکت تأمین و یا تولید کننده، دنتال‌هایپر تنها هزینه کالا یا سرویس را مطابق فاکتور، حداکثر تا یک ماه پس از تاریخ فاکتور، به مشتری مسترد خواهد کرد. لیکن دنتال‌هایپر تمامی سعی خود را دارد تا چنین کالایی وارد انبار نشود.

برای کالاهایی که بسته‌بندی استریل دارند، بسته‌بندی استریل کالای دریافتی در هنگام حمل و نقل از بین رفته باشد.

کیفیت و شکل ظاهری محصول دچار مشکل شده باشد.

تبصره: دستگاه‌ها‌ و تجهیزات شامل خدمات مرجوعی نمی‌شوند. در صورت بروز عیب و یا ایرادات احتمالی، با هماهنگی دنتال‌هایپر شرکت واردکننده اقدام به تعمیر و یا تعویض محصول می‌نماید.

 • ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به فروش محصولات استریل

خریدار باید قبل از استفاده از محصولات استریل نسبت به کسب اطلاعات حرفه‌ای و اخذ مشاوره از متخصصین امر اقدام نماید.

در صورت عدم آگاهی، اطلاع و ناتوانی مشتری در استفاده از محصولات استریل و یا ایجاد خسارت نسبت به خود و یا محصول، تمامی مسئولیت‌‌های آن بر عهده مشتری بوده و دنتال‌هایپر در این خصوص هیچ‌گونه تعهدی نخواهد داشت.

 • گارانتی و خدمات پس از فروش

مدت گارانتی و خدمات پس از فروش کلیه کالاهای عرضه شده در سایت برای هر کالا متفاوت بوده که تاریخ آن توسط شرکت وارد و یا تولیدکننده روی بسته‌بندی محصول ذکر و یا همراه کالا ارسال می‌شود. عدم درج موارد مذکور در این قسمت به معنی نداشتن گارانتی برای آن کالا می‌باشد. چنانچه کالای خریداری شده دارای گارانتی باشد و دچار نقص فنی شود، خریدار می‌بایست طبق شرایط مندرج در کارت گارانتی نسبت به ارائه کالا و دریافت خدمات پس از فروش از شرکت گارانتی دهنده اقدام نماید. در صورت داشتن هرگونه سؤال یا مشکل در مورد گارانتی و خدمات پس از فروش، تیم پشتیبانی دنتال‌هایپر در حد توان شما عزیزان را راهنمایی خواهد کرد تا بهترین خدمات از طرف شرکت گارانتی کننده به شما ارائه شود.

  • شرایط حمل و تحویل کالا

  حمل کلیه سفارش‌های خارج از تهران توسط کریرهای رسمی کشور و در موارد خاص با باربری صورت می‌پذیرد و دنتال‌هایپر هیچ کنترلی بر زمان و فرایند حمل توسط آن‌ها ندارد. لیکن بیشترین تلاش خود را در تحویل به موقع سفارشات انجام خواهد داد.

  ساعت تحویل کالای خریداری شده بسته به زمان حضور مأمور حمل و نقل در محل شما خواهد بود. با کمال تاسف دنتال‌هایپر هیچ کنترلی بر ساعت تحویل مرسوله‌های شما توسط مأمورین نداشته و فقط می‌تواند پیشنهاد شما را در کنار نشانی محل تحویل درج نماید.

  در صورتی که دنتال‌هایپر به دلایلی خارج از اراده، توان تحویل کالا در موعد مقرر را نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند هریک از طرفین حق دارند بدون هیچ‌گونه هزینه‌ای سفارش را فسخ نمایند.

  مکان تحویل کالا آدرس پستی که مشتری حین ثبت سفارش در سایت دنتال‌هایپر قید نموده می‌باشد که این آدرس پستی به همراه کد پستی آن بر روی مرسوله درج خواهد شد. لذا آدرس پستی ذکر شده پس از تحویل مرسوله به شبکه حمل و نقل به هیچ وجه قابل تغییر نیست.

  • نقدها، نظرها، ارتباطات

  کاربرانی که قصد ارسال نظر در سایت را دارند، حتما قوانین زیر را مد نظر داشته باشند:

  با توجه به ساختار بخش نظرات، از پرسیدن سوال در این بخش جداً خودداری نمائید.

  هرگونه توهین به اشخاص حقیقی و یا حقوقی، منجر به عدم تأیید و حذف نظر کاربر می‌شود.

  تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین در سایت منتشر کنند. لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانب‌دارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظر دهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد نمایید. از قضاوت نظرات دیگر، پرهیز کنید.

  از بزرگ نمایی یا اغراق درباره نقاط قوت یا ضعف محصول در نظرات خودداری نمایید.

  «نام کاربری» دندانپزشکان محترم می‌بایست شامل نام و نام خانوادگی فرد با حروف فارسی و یا انگلیسی باشد. لذا نظراتی که با نام کاربری غیرمجاز ارسال شده باشند، هر چند تمامی موارد دیگر رعایت شده باشد حذف خواهند شد. لازم به ذکر است جهت حفظ حریم خصوصی و روابط نزدیک شرکت‌ها با دندانپزشکان، نمایش نظرات به گونه‌ای برنامه‌ریزی شده است که فقط نام و حرف اول نام خانوادگی قابل رویت باشد.

  با توجه به مسئولیت دنتال‌هایپر در قبال دیگر سایت‌ها، کاربران نباید لینک سایت‌های دیگر را در نظرات خود ثبت نمایند. کاربران دقت داشته باشند تا حتی‌الامکان از هرگونه لینک دادن (فرستادن) کاربران به سایت‌های دیگر خودداری نمایند.

  تنها نظراتی که مرتبط با محصول مورد نظر باشند تأیید خواهند شد. لذا از مطرح‌کردن بحث‌های متفرقه و غیرمرتبط خودداری کنید.

  کاربران توجه داشته باشند مسائلی را که از آن اطمینان ندارند یا نسبت به آن شک دارند به هیچ وجه در نظرات ثبت ننموده و همچنین از بازنشر شایعات یا اطلاعات غیرمطمئن جدا پرهیز کنند.

  ثبت اطلاعات ارتباط شخصی از جمله شماره تلفن یا آدرس ایمیل در قسمت نظرات ممنوع می‌باشد.

  توصیه می‌شود کاربران مطالبی را ثبت نمایند که برای بازدیدکنندگان سایت مفید واقع شود و از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیرمرتبط یا غیرضروری در این بخش خودداری نمایند.

  لازم است کاربران نظرات خود را به‌صورت نگارشی و نه گفتاری ثبت نمایند و از کوتاه کردن کلمات یا استفاده از ادبیات عامیانه تا جای ممکن در ثبت نظرات خودداری نمایند. استفاده از ادبیات نوشتاری که قابلیت نمایش در سایت را داشته باشد، لازمه تأیید نظرات کاربران است.

  کاربران در نظر داشته باشند که دنتال‌هایپر به هیچ وجه نظری را ویرایش نخواهد کرد و قابلیت ویرایش نظر به هیچ وجه وجود ندارد. لذا خواهشمند است قبل از ارسال نظر حتماً یک بار آن را مرور نمایید.

  اگر قوانین ذکر شده در نظرات کاربری رعایت نشود نظر وی تأیید نخواهد شد و در سایت نمایش داده نمی‌شود. با این حال دنتال‌هایپر هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال صحت و یا عدم صحت نظرات منتشر شده در این قسمت ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به‌ هیچ ‌وجه به معنی تأیید فنی دنتال‌هایپر درباره محتویات نظر نیست. لذا از دیگر کاربران محترم تقاضا می‌شود که نظرات را اصل و پایه انتخاب و تصمیم‌گیری خود قرار ندهند.

  • محتوا

  دنتال‌هایپر نهایت تلاش و دقت در راستای ارائه تمامی خدمات خود را کرده و به ‌منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز شرکت‏‌های سازنده محصولات استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است دنتال‌هایپر هیچ تضمینی نمی‏‌دهد که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر محصول ارائه شده توسط دنتال‌هایپر دارای هرگونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت باشد تنها راه‌حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است.

  دنتال‌هایپر هیچ‌گونه مسئولیتی را در رابطه ‌با حذف شدن صفحات سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نپذیرفته و سرویس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و دنتال‌هایپر تحت هیچ شرایطی مسئولیت تأخیر یا عدم کارکرد سایت که می‌تواند ناشی از عوامل طبیعی، نیروی انسانی، مشکلات اینترنتی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد را بر عهده ندارد.

  دنتال‌هایپر ممکن است دارای سرویس‌‏هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس‌‏های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه‌‏های خبری، شبکه دوستان و سرویس‏‌های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان، ارائه می‏‌شوند. لذا شما توافق می‏‌کنید که از این سرویس‏‌های جمعی فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام‏‌هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.

  • نمایندگی و شعب

  کلیه فعالیت‌های دنتال‌هایپر از طریق دفتر مرکزی تهران انجام شده و فاقد هرگونه شعبه یا نمایندگی می‌باشد. لطفاً در صورت مشاهده هرگونه تخلفی از این قبیل، مراتب را جهت پیگرد قانونی به شماره 91017674-021 اطلاع دهید.

  • قوه قهریه (فورس ماژور)

  تمامی شرایط و قوانین مندرج در شرایط عادی قابل‌اجرا بوده و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه (فورس ماژور)، دنتال‌هایپر هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.

  دنتال‌هایپر خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران دانسته و سعی بر افزایش اعتماد عمومی در فضای دیجیتال را دارد. لذا خواهشمند است در صورت مشاهده هرگونه تخلف، موارد مربوطه را به دنتال‌هایپر اطلاع دهید و ما در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ضمن تشکر از انتخاب دنتال‌هایپر
به دلیل نوسانات بازار ارز، احتمال بروزرسانی قیمت بعضی از محصولات وجود دارد.
ضمنا شما پزشک محترم میتوانید از طریق واتس‌اپ یا تماس تلفنی از قیمت لحظه‌ای محصولات با خبر شده و اقدام به ثبت سفارش کنید.

فروشگاه
0 علاقه مندی
0 محصول سبد خرید
حساب کاربری من